Баскетбол, Новини

Місяць баскетболу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

В рамках місяця баскетболу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини з метою популяризації спортивної гри баскетбол та профорієнтаційної роботи на факультеті фізичного виховання відбулась товариська зустріч між командами міста Умань та міста Гайворон.

До складу команди міста Умань увійшли викладачі, випускники та студенти факультету фізичного виховання. У результаті цікавої, динамічної та запеклої боротьби, перемогу здобула команда міста Умань з рахунком 72:64.

Запрошуємо підтримати збірну нашого університету у наступній грі, яка відбудеться 7 березня о 15.00 в спортивні залі УДПУ з командою ДЮСШ міста Христинівка.