Неформальна освіта: розширення можливостей для студентів

5 березня на факультеті фізичного виховання відбувся семінар для популяризації неформальної освіти, на якому були присутні студенти та викладачі факультету.

Семінар присвячений з’ясуванню ролі неформальної освіти в загальній системі вищої освіти України, аналізу основних переваги або недоліків різних форм освіти, проблемам щодо пошуку та використання дистанційних платформ та сервісів для здобувачів вищої освіти, характеристиці найбільш популярних дистанційних платформ для неформальної освіти.

Здобувачам були надані практичні рекомендації з пошуки онлайн курсів та роботі на дистанційних платформах, дані відповіді на запитання.

Отже, система неформальної освіти повинна зайняти гідне місце в системі вищої освіти, оскільки при грамотній її організації вона здатна забезпечити якісну підтримку та розширити формальну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства сьогодні.