9 березня в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся відкритий турнір з волейболу серед жіночих команд «Весняні ластівки», в якому взяли участь команди: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, СК «Авіон», ВК «Гайсин», ВК «Флорине», СК «Балта», ДЮСШ міста Первомайськ.
У підсумку переможцями та призерами турніру у компромісних протистояннях на майданчику які точились ціли день стали команди:
1 місце – ВК «Гайсин»;
2 місце – СК «Авіон»;
3 місце – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
Бажаємо всім учасникам, спортсменам, подальших успіхів, вдалих поєдинків та яскравих перемог.