Новини

Презентація книги Євгена Букета «30 війн із zаклятим сусідом»

11 березня студенти факультету відвідали презентацію книги Євгена Букета «30 війн із zаклятим сусідом». На початку презентації присутні вшанували пам'ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

Євген Букет - журналіст, письменник, історик. Його книга має потужний просвітницький та мотиваційний потенціал, доступно й водночас науково висвітлюючи понад тисячолітню історію російсько-українського збройного протистояння.

Проєкт «30 війн із zаклятим сусідом» було реалізовано з липня по жовтень 2022 р. інформаційним агентством Міністерства оборони України АрміяInform у вигляді серії публікацій на сайті зі змістовною та яскравою інфографікою та на Youtube-каналі Інформаційного агентства у форматі 30 зручних для швидкого перегляду, але максимально змістовно насичених коротких відеороликів. У роботі над проєктом, окрім Євгена Букета як головного автора, взяли участь також Віталій Саранцев, Тетяна Мороз, Сергій Поліщук, Євген Тристан і Тетяна Головатюк. У грудні 2022 р. були надруковані альбоми «30 війн із Zаклятим сусідом» українською та англійською мовами. Проєкт привернув увагу і набув широкого розголосу, зацікавивши українців та закордонних симпатиків України, внаслідок чого перші наклади альбомів, поширювані насамперед до військових підрозділів, бібліотек та освітніх установ, швидко вичерпались. Гостро постала потреба нового видання, яке вирішили випустити в новому форматі так званого покет-бука — кишенькової або, по-українськи, «захалявної» книжечки.

Зреалізувати задум видання книги «30 війн із Zаклятим сусідом» у кишеньковому форматі вдалось завдяки партнерству Інформаційного агентства Міністерства оборони України АрміяInform з ветеранським Видавництвом Марка Мельника. Євген Букет також на прикладі своєї участі у Вікіспільноті детально пояснив взаємозв'язок академічної доброчесності з написанням наукових, так і науково-популярних текстів. Презентацію підсумували запитання та автограф-сесія.