З 8 по 10 березня у місті Ужгород в СК «Зінедін» проходив півфінал Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Першої Ліги. В півфінальному матчі команда «Рись» Стрий ДЮСШ, за яку виступає випускниця факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Яна Конюшенко (Груненко), перемогла команду з Луцька та вийшла до фіналу, де у запеклій боротьбі за перше місце поступилась Ужгородській «Медеї» та стала срібним призером Чемпіонату України Першої Ліги 2023/2024.
Факультет гордиться своїми випускниками, які пишуть свою спортивну історію у нашій ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ !
![IMG_6116](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_6116.jpg)
![Image-1 (1)](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-1-1.jpg)