Товариська гра з УГПК
![](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_6120.jpg)
13
Бер
12 березня у спортивній залі нашого навчального закладу відбулась товариська зустріч з футзалу, між командами юнаків Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Тараса Григоровича Шевченка. Гра відбулась у теплій та дружній атмосфері, де наша команда здобула переконливу перемогу. Такі зустрічі дають нам можливість удосконалювати свою спортивну майстерність, та готуватись до майбутньої Універсіади Черкаської області.
Дякуємо нашим молодшим друзям з УГПК та надіємось на матч реванш.