15 березня 2024 року на базі факультету фізичного виховання науково-педагогічними працівниками кафедри теорії і методики фізичного виховання була проведена V Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Фізична культура дітей, підлітків, молоді та дорослого населення в сучасному світі».

Кожен учасник мав можливість отримати корисну для себе інформацію відповідно до напрямків роботи конференції:
  • Самоконтроль та його вплив на заняття фізичними вправами.
  • Валеологічні знання в процесі формування свідомого відношення дитини до занять фізичними вправами.
  • Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти фізичного виховання та спорту.
  • Соціально-психологічні основи здорового способу життя.
  • Забезпечення доступності та безперервності фізкультурної освіти впродовж життя.
Дякуємо кожному учаснику конференції та бажаємо подальших наукових звершень під мирним небом!!!