Ознайомлення з онлайн-платформами, що сприяють розвитку навичок Soft skills

З кожним роком все більше роботодавців, відповідаючи на запитання про необхідні якості для свої працівників, називають «м’які» навички, такі як комунікабельність, навички роботи в команді, вміння знаходити проблемно-орієнтовані рішення, компроміси, навички планування, самоорганізації тощо.
21березня 2024 року доцентом, завідувачем кафедри теорії і методики фізичного виховання Галиною Гончар ознайомлено науково-педагогічних працівників факультету фізичного виховання із навчальним практичним курсом, який присвячено формуванню навичок Soft skills.
Курс надає можливість скористатися пропозиціями та опанувати гнучкі навички. Разом зі своїми здобувачами поміркувати над тим, які навички є особливо важливими для фахівців фізичної культури та спорту, якими з цих навичок викладачі і здобувачі вже оволоділи, а які необхідно розвивати.