Наш студент Данило Лозан став бронзовим призером престижного традиційного Міжнародного турніру класу «А» імені Альгідраса Шоцікаса.
Данило у півфіналі в спірному бою роздільним рішенням суддів поступився майбутньому переможцю цього турніру, фіналісту чемпіонату світу серед молоді Суюнбаю Єлнуру з Казахстану.
З 20 по 24 березня в литовському Каунасі проходив 28-й турнір імені «Альгірдаса Шоцікаса», в якому взяли участь 72 боксери з Литви, Польщі, Латвії, Казахстану, Ірландії, Англії, Уельсу, Вірменії, Шотландії та України.
Факультетська спільнота вітає Данила з черговою перемогою та щиро зичить успіхів у навчанні, реалізації усіх задумів та планів, миру та добробуту! Так тримати!
Ми пишаємось своїми студентами!
![434139612_901737061962023_5569366659452043448_n](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/434139612_901737061962023_5569366659452043448_n.jpg)
![434150177_901736988628697_9001774512228309364_n](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/434150177_901736988628697_9001774512228309364_n.jpg)
![434147317_901736771962052_3014943679935314886_n](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/434147317_901736771962052_3014943679935314886_n-e1711524788287.jpg)
![434162550_901737075295355_3243024822213302036_n](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/434162550_901737075295355_3243024822213302036_n-e1711524801963.jpg)