На факультеті фізичного виховання, між студентів відбувся конкурс кращих відеороликів та презентацій, на тематику «Академічна доброчесність». Переглянувши роботи студентів, комісією конкурсу було визначено такі місця:
Перше місце посіла студентка 22 групи Мельник Леся з відеороликом на тему «Чесність починається з тебе»;
Друге місце зайняла студентка 37 групи Тарасюк Анна з презентацією на тему «Доброчесність в спорті»;
На третьому місці студент 37 групи Синєок Максим з презентацією на тему «Позитивні наслідки дотримання академічної доброчесності для студентів та університету».
Переможців було нагороджено заохочувальними подарунками.
![photo_2024-03-29_15-33-11](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_15-33-11.jpg)
![photo_2024-03-29_15-33-24](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_15-33-24.jpg)
![photo_2024-03-29_15-33-47](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_15-33-47.jpg)
![photo_2024-03-29_15-33-55](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_15-33-55.jpg)
![Screenshot_4](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot_4.png)
![Screenshot_5](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot_5.png)
![Screenshot_8](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot_8.png)
![Screenshot_10](https://ffv.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/screenshot_10.png)