Волейбол, Новини

В університеті пройшов турнір з волейболу, присвячений пям’яті загиблих Героїв України

27 квітня 2024 року в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся турнір серед жіночих волейбольних команд присвячений пам'яті загиблих Героїв України.

Турнір організовано за співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ЦПО "АРТСПОРТ" Паланської сільської ради та СК " АВІОН".

Перед початком змагань до спортсменів звернулась проректор  УДПУ з гуманітарних питань Наталія Ревнюк, яка в свою чергу отримала подяки ректору університету Олександру Безлюдному та колективу факультету фізичного виховання за підтримку та популяризацію волейболу на Черкащині, допомогу в організації та проведенні змагань з волейболу серед дітей та молоді, плідну співпрацю та вагомий внесок у розвитку фізичної культури в Україні.

У змаганнях брали участь 3 команди, а саме:

• ВК "GORGONA" (м. Кропивницький);
  • ВК " Friends_Krop" (м. Кропивницький);
  • Команда «AVION" - (Паланська СТГ).

Всі присутні які відвідали турнір, стали свідками справжнього волейболу з сильними подачами, довгими розіграшами та міцними блоками разом з грацією та чарівністю.

Після запеклої боротьби місця розподілились таким чином:

І місце - ВК "GORGONA" (м. Кропивницький);

ІІ  місце -"AVION" (Паланська СТГ);

ІІІ місце - ВК " Friends_Krop" (м. Кропивницький).

Всі учасники отримали неоціненний досвід, позитивні враження.

Переможці та призери були нагороджені дипломами, кубками, медалями.

В кожній з команд відзначено кращих гравців, ними стали:

• Шаповалова Марина - краща гравчиня (ВК "GORGONA");
  • Братанова Марія - краща гравчиня ( "AVION");
  • Орлик Маргарита - краща гравчиня (ВК " Friends_Krop").

Вітаємо спортсменок, бажаємо подальших успіхів та перемог!