Онлайн-лекторій на тему «Пляжний волейбол: історія та автобіографія”

За сприянням Польського культурно-освітнього центру  29 квітня 2024 р. на Google Meet відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників факультету фізичного виховання з Даміаном Лісецьким. Гостьова лекція була присвячена цікавій темі «Пляжний волейбол: історія та автобіографія".
Даміан Лісецький - тренер, організатор спортивних змагань, заступник директор департаменту фізичного виховання та спорту Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu розповів про розвиток пляжного волейболу в Польщі, а також детально зупинився на своїй спортивній кар'єрі.
Даміан Лісецький продовж тривалого періоду грав у волейбол за різні польські спортивні клуби, член збірної Польщі з пляжного волейболу (1999-2005), брав участь у змаганнях різного рівня та виграв чемпіонат і кубок Польщі з пляжного волейболу.