З 21 лютого по 25 лютого проходитиме I тур Всеукраїнської олімпіади з Теорії і методики фізичного виховання

З 21 лютого по 25 лютого на кафедрі Теорії і методики фізичного виховання проходитиме (у дистанційногму режимі) І тур Всеукраїнської олімпіади з Теорії і методики фізичного виховання.

Для участі Вам необхідно виконати у системі Moodle два завдання:

1. Пройти тестування на знання Теорії і методики фізичного виховання.

2. Виконати аналіз одного відеоуроку фізичної культури (на вибір) посилання на які розміщені у системі Moodle. Схема аналізу уроку також розміщена у системі Moodle.

Студенти 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) автоматично будуть приєднані до Олімпіади у системі Moodle. Студенти інших курсів та спеціальностей можуть взяти участь зателефонувавши до оргкомітету за номером: 096 597 22 58 або звернувшись у деканат факультету фізичного виховання.

Бажаємо успіху!!!