Ми проти корупції!

Корупція є складним соціальним, політичним та економічним явищем, яке тією чи іншою мірою стримує розвиток країни. Вона руйнує демократичні інститути, сповільнює економічний розвиток і підриває державні підвалини.
9 грудня у багатьох країнах світу проходять демонстрації, зустрічі, конференції, семінари та інші заходи, приурочені до Міжнародного дня боротьби з корупцією. Тому зі студентами факультету фізичного виховання проведено бесіди: «Боротьба з корупцією – справа кожного», диспут «Справедливість починається з малого!» В ході бесід були обговорені види корупції: хабарництво, шахрайство, вимагання, кумівство. Студенти намагалися сформулювати свої поняття і визначення, що таке корупція, пропонували заходи щодо протидії корупції. Під час бесіди студенти дійшли висновку, що важливим аспектом в напрямку боротьби проти корупції є вплив на рівень свідомості та навчання молоді, зокрема необхідно навчати молодь правильно виконувати не тільки свої обов’язки, але й заявляти про свої права.