Новини

Відбулась гостьова лекція за сприянням польського культурно-освітнього центру на тему: «Поняття: напрямок або спеціалізація «Порятунок на воді» в освіті студентів. Акцент спортивне рятівництво на воді»

14 березня 2024 р. о 12.50 (11.50 – Warszawa) на Google Meet відбулась онлайн-лекція професора, доктора педагогічних наук Даріуша Скальского (Польща) на тему: «Поняття: напрямок або спеціалізація «Порятунок на воді» в освіті студентів? Акцент спортивне рятівництво на воді».
Даріуш Владислав Скальскі - запрошений професор Інституту охорони здоров’я НУВГП (з 2017 р.), професор кафедри теорії та методики фізичного виховання (з 2022 р.) Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, Україна); професор відділу фізичної культури Академії фізичного виховання та спорту ім. Анджея Снядецкого, AWFiS (з 2021 р., м. Гданськ, Польща); професор кафедри стрільби і технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського (з 2022 р., м. Львів, Україна). Автор і співавтор 872 наукових праць. Нагороджений Президентом Республіки Польща Кавалерським хрестом Ордена Відродження Польщі (2010 р.) та Золотим Хрестом за Заслуги (2002 р.), а також Золотою медаллю «За вислугу років» (2012 р.) та багатьма державними нагородами (медаллю Національної комісії з питань освіти – 2003 р.), відомчі, організаційні та обласні відзнаки. Тренер з плавання та кросфіту.
Dariusz W. Skalski