9 листопада День української писемності

Щороку 9 листопада тисячі українців у День української писемності та мови беруть участь у флешмобі й приєднуються до популяризації вивчення української мови. Цього року відбудеться написання ХХ-го ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, однак щороку диктант розширює свої межі – у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій, відомі спортсмени, актори, бізнесмени й політики. Військовослужбовці та працівники ЗС України в усіх куточках держави теж писатимуть радіодиктант.
Текст радіодиктанту підготував письменник і видавець Іван Малкович, а читатиме його акторка театру і кіно Римма Зюбіна.